Forbundet Handel og Kontor består av 22 fagforeninger (akkurat som LO består av 26 fagforbund). Her er oversikt og kontaktinformasjon til fagforeningene ved valgt leder:

Oslo/Akershus Handel og Kontor 
John Thomas Suhr
Leder
406 40 660
john.thomas.suhr@handelogkontor.org
Norli Libris AS

Østfold Handel og Kontor
Åsmund Utgård
Leder
918 09 116
asmundut@gmail.com
Coop Øst SA avd 1085 Coop Mega Fredrikstad

Innherred Handel og Kontor
Tone Mette Følstad Lilleeng 
Leder
975 81 086
tone_mette_1964@hotmail.com
Coop Midt-Norge SA avd 109 Extra Verdal

Møre og Romsdal Handel og Kontor
Arnt Helge Ler 
Leder
992 17 797
arnthelgeler@ymail.com
Optimera AS Monter Lønseth

Nord-Trøndelag Handel og Kontor
Ola Jørgen Aglen 
Leder
917 91 155
oaglen@gmail.com
Coop Midt-Norge SA avd 261 Coop Obs Hypermarked

Trøndelag Handel og Kontor avd. 1
Elisabeth Sundset 
Leder
970 16 607
sor.trondelag.hk@gmail.com
Trøndelag Handel og Kontor avd 1

HK-region Vest
Beate Steinsvik 
Leder
901 93 833
leder.hkvest@gmail.com
Frydenbø Bilsenter AS avd Minde

Finnmark Handel og Kontor
Jeanethe Paulsen 
Leder
915 39 917
jeap72_@hotmail.com
Coop Finnmark SA avd Mehamn

Helgeland Handel og Kontor
Hilde-Karin Lamo 
Leder
908 76 549
hilde.lamo@hotmail.com
Coop Helgeland SA avd 175 Extra Halsøy

Nordre Nordland Handel og Kontor
Tove Mette Blix 
Leder
938 99 904
tove.mette.blix@gmail.com
Varig fritatte

Troms Handel og Kontor
Stig Strande 
Leder
414 57 829
stig.strande@gmail.com
Coop Norge SA avd lager Tromsø

Gudbrandsdal Handel og Kontor
Gunn Rose Løkken Hage 
Leder
901 49 600
gunnrose@aphage.no
Alfred og Pål Hage AS avd Kontortjenester

Hedmark Handel og Kontor
Ellen Helene Slæprud 
Leder
965 08 326
slaeprud@hotmail.com
NG Spar Innland AS Spar Brumunddal

Oppland Handel og Kontor
Roy Kristiansen 
Leder
951 02 511
roy.kristiansen@handelogkontor.no
Handel og Kontor Oppland avd 16

Gudbrandsdalen Handel og Kontor

Buskerud Handel og Kontor
Sæther Sif Larsen
Leder
936 89 433
sif.larsen@gmail.com
Cubus AS Hønefoss 866

Telemark Handel og Kontor
Ole-Henrik Olsen 
Nestleder
905 84 042
oho@lo.no
LOs distriktskontor Telemark

Vestfold Handel og Kontor
Halvor Fevang
Leder
993 86 364
hfevan@online.no
Optimera AS Monter Zeiner Tønsberg

Fagforening for Luftfart og Reiseliv (FLR)
Amir Mayani 
Leder
400 44 745
amir@amirmayani.com
Aviator Airport Alliance AS avd Molde

Fiskarorg Funksjonær Forening
Sandberg Jan Henrik
Leder
976 82 469
jan.henrik@fiskarlaget.no
Fiskarlagets Servicekontor AS

LO Finans HK
Åse Finjord Blomkvist 
Leder
908 37 192
aase.blomkvist@sparebank1.no
SpareBank 1 Forsikring AS

Vin og Brennevinfunksjonærenes Fagforening
Turid Akernes Sundsetvik
Leder
918 69 827
turid.sundsetvik@vinmonopolet.no
AS Vinmonopolet Trondheim